Kufje Genius HS-200C, të zeza

Kodi i produktit:
90366
EAN:
4710268235439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710151100
Lansuar:
12 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-200C janë shumë të përshtatshme për përdorim gjatë lojërave online. Këto kufje janë të kombinuara me mikrofon. Kanë dizajn klasik dhe shtrirje të frekuencës prej 20 Hz deri në 20 kHz. Mikrofoni përshtatet lehtë, kurse ndjeshmëria është 105 db në kufje dhe -38 db në mikrofon. Gjatësia e kabllos është 1.8 metra.

Vlerësimet

Funksionale edhe te leta per kry!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268235439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710151100
Lansuar:
12 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
57
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-200C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE