Kufje Genius HS-M270, të zeza

Kodi i produktit:
175979
EAN:
4710268250654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
31710195102
Lansuar:
29 Korrik 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-M270 janë perfekte për pranim të thirrjeve telefonike apo dëgjim të muzikës përderisa jeni duke u marrë me sporte. Janë të dizajnuar specifikisht për përdoruesit që pëlqejnë dizaj modern dhe kombinimin në mes performancës dhe çmimit të volitshëm. Janë të pajisura me audio konvertor 10 mm të kualitetit të lartë me frekuencë prej 20 Hz - 20 Hz. Një tjetër vlerë e këtyre kufjeve është gjithashtu edhe ndjeshmëria ± 3 db 92 db @ 1kHz. Ndërsa, për t'i lidhur ato me pajisje të tjera përdoret kablloja me konektor 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
31710195102
Lansuar:
29 Korrik 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Sport, për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Pesha [g]:
20
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-M270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE