Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje HyperX Cloud, të argjendëta

Kodi i produktit:
215410
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCL-SR/NA

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HyperX janë shumë të rehatshme, të fuqishme dhe kanë kualitet të lart janë të dizajnuara me material cilësor dhe me drivers 53mm. Këto kufje kan akses në të gjitha kontrollet dhe mikrofon të ndjeshëm që mund të ndahet nga dëgjueset. Kufje përshtaten me të gjitha paisjet si PC, Xbox One, Xbox S, PS4, PS4 Pro, Mac dhe paisje të tjera mobile. Frekuencat e këtyre kufjeve janë 15-25,000 Hz, kanë rezistencë 60 Ohms, ndjeshmëri 98 dB/mW dhe lidhës mini jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Perfect for gaming!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCL-SR/NA
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
322
Prodhuesi:
HyperX
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE