Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje HyperX Cloud, të argjendëta HX-HSCL-SR/NA

Kodi i produktit:
215410
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCL-SR/NA

Si të porosisim në Gjirafa50?

13,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HyperX janë shumë të rehatshme, të fuqishme dhe kanë kualitet të lart janë të dizajnuara me material cilësor dhe magnet 53mm. Këto kufje kan akses në të gjitha kontrollet, kanë dy palë dëgjuese (lëkurë artificiale dhe kadife) dhe mikrofon të ndjeshëm që mund të ndahet nga dëgjueset. Kufje përshtaten me të gjitha paisjet si PC, Xbox One, Xbox S, PS4, PS4 Pro, Mac dhe paisje të tjera mobile. Frekuencat e këtyre kufjeve janë 15-25,000 Hz, kanë impedancë 20 ohm, ndjeshmëri 98 dB/mW dhe lidhës jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Perfect for gaming!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCL-SR/NA
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
322
Prodhuesi:
HyperX
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE