Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje JBL JR300BT, kaltër

Kodi i produktit:
227837
EAN:
6925281928604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
12
Kodi i prodhuesit:
JBL JR300BTBL
Lansuar:
14. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JBL prezanton këto kufje moderne, të dizajnuara veçanërisht për fëmijët. A ka fëmija juaj deshirë të dëgjojë muzikë ose të shikojë filma në kompjuterin tuaj dhe ju nuk dëshironi të shkatërroni dëgjimin e femijës? Kjo është arsyeja pse kufjet JBL kufizojnë volumin e prodhimit të kufjeve në më pak se 85 dB, duke e bërë të dëgjuar më të sigurt për fëmijët. Këto kufje mbështesin teknologjinë Bluetooth, kështu që janë të lira nga kabllot e panevojshme dhe mund të lidhen lehtë me paisjet tuaja. Kufjet kanë një shirit të butë dhe mbushje në pjesët që vendosen rreth veshëve, për të ofruar rehati edhe pas një kohe të gjatë të dëgjimit. Kufjet sigurojnë një tingull të pastër dhe të fuqishëm. Kohëzgjatja e baterisë së tyre është rreth 12 orë. Sigurisht, kufjet janë të lehta për t'u përdorur. Ju gjithashtu mund t'i dekoroni me stickers (ngjitësit) që përfshihen së bashku me kufjet. Madhësia e invertorit të tyre është 32 mm. Frekuenca: 20 Hz - 20 kHz. Kablloja e tyre është 1 m e gjatë. Pesha: 113 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281928604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
12
Kodi i prodhuesit:
JBL JR300BTBL
Lansuar:
14. 12. 2017
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
85
Pa kabllo:
Pesha [g]:
113
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE