Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje KOSS KE/10, të gjelbërta

Kodi i produktit:
193183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KE/10 new M (Lifetime)
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adhuruesit e muzikës anë e mbanë botës i çmojnë kufjet nga marka KOSS për arsye të riprodhimit perfekt të zërit. Këto kufje kanë dizajn modern dhe janë shumë të përshtatshme. Shtrirja e frekuencave së këtyre kufjeve është prej 40-20 000 Hz me një impedancë prej 32 om dhe ndjeshmëri 100 dB SPL. Kufjet janë të mbështjellura me material të butë dhe kanë një formë të hollë. Falë këtyre tipareve, këto kufje janë shumë të përshtatshme për vesh dhe ju sjellin kënaqësinë më të madhe gjatë dëgjimit të muzikës. Kablloja e këtyre kufjeve përfundon me një konektor stereo jack 3.5 mm dhe është 1.2 m e gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KE/10 new M (Lifetime)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE