Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje KOSS KE / 5, të zeza

Kodi i produktit:
193077
EAN:
021299175484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KE/5 BK (24 muaj)
Lansuar:
22 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,320 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dashamirët e muzikës anë e mbanë botës i çmojnë kufjet nga marka KOSS për arsye të riprodhimit perfekt të zërit. Këto kufje kanë dizajn modern dhe janë shumë të përshtatshme. Shtrirja e frekuencave së këtyre kufjeve është prej 60-20000 Hz me një impedancë prej 16 om dhe ndjeshmëri 98 dB SPL. Kufjet janë shumë të lehta për tu bartur. Falë këtyre tipareve, ato janë shumë të përshtatshme për vesh dhe ju sjellin kënaqësinë më të madhe gjatë dëgjimit të muzikës. Kablloja e këtyre kufjeve përfundon me një konektor stereo jack 3.5 mm dhe është 1.2 m e gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
021299175484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KE/5 BK (24 muaj)
Lansuar:
22 Qershor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE