Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje KOSS KPH / 14W, të bardha

Kodi i produktit:
180239
EAN:
0212991896726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,25
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KPH/14 W (24 muaj)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KOSS KPH / 14W janë kufje shumë të lehta me një shirit dekorativ për mbajtjen e tyre në kokë. Përveç dizajnit modern dhe kualitetit të lartë të zërit, këto kufje radhiten si ndër më të kërkuarat nga entuziastët e muzikës. Dizajni i tyre është i përshtatshëm për njerëz që janë gjithmonë në lëvizje ndërsa në treg gjenden në disa ngjyra me stil. Këto kufje ofrojnë një frekuencë prej 100 deri 15 000 Hz që siguron performancë të shkëlqyeshme edhe në tone shumë të ulëta. Ndjeshmëria e tyre është 104 db dhe kanë impedancë prej 16 om. Ndërsa, për t'i lidhur ato me pajisje të tjera përdoret kablloja me konektor 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991896726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,25
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KPH/14 W (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
15
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE