Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje KOSS KPH / 14W, të gjelbërta

Kodi i produktit:
180236
EAN:
0212991896894
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,25
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KPH/14 G (24 muaj)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet KOSS KPH kanë peshë të lehtë, përshtaten mjaft mirë në vesh dhe kanë dizajn elegant. Kufjet janë në dizpocion me ngjyra të ndryshme. Kablloja e tyre është rezistente ndaj djersitjes, që e bën ideale për atletët. Përmbajn jack konektues prej 3.5 mm. Frekuenca e zërit shkon prej 100 deri në 15,000 Hz, me rezistencë prej 16 om dhe ndjeshmëri prej 104 db. Gjatësia e kabllos është 1.25 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991896894
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,25
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KPH/14 G (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
15
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE