Kufje Logitech H150, të kaltërta

Kodi i produktit:
94993
EAN:
5099206029392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000368
Lansuar:
12 Gusht 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,980 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Kufjet Logitech H150 H150 janë të pajisura me mikrofon për pranimin dhe dërgimin e menjëhershëm të mesazheve, mund të shërbejnë për të luajtuar dhe për të ndjekur video konferenca, gjithashtu edhe për dëgjim të këndshëm të muzikës. Këto kufje kanë një dizajn elegant dhe vijnë me tri ngjyra në dispozicion si në vijim: e bardhë, blu dhe rozë. Mund ti lidhni me kompjuterin tuaj, MP3, tabletin tuaj dhe me telefonin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206029392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000368
Lansuar:
12 Gusht 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech H150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE