Kufje Logitech H390

Kodi i produktit:
92727
EAN:
5099206030015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000406
Lansuar:
8 Qershor 2011
Lidhës:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Logitech H390 kanë edhe mikrofon, të cilin mund ta përdorni për video-konferenca, video-lojëra ose në tjera raste. Kufjet janë me dizajn tejet elegant, ndërsa ndërtimi i tyre është i thjeshtë i besueshëm. Kufjet lidhin në kompjuter përmes portit të USB-së dhe kabllo e arrin gjatësinë maksimale prej 2.4 metrave.

Vlerësimet

Me keto kufje mundesh shume mire me ndegju muzik ose me ndegju dikon ne telefon ose Skype, mirepo mikrofoni eshte shume i keq. Ndegjohet nje zhurme mbrapa qe pengon gjate bisedes.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206030015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000406
Lansuar:
8 Qershor 2011
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech H390 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE