Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Logitech H540

Kodi i produktit:
113403
EAN:
5099206038868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000480
Lansuar:
30 Gusht 2012
Lidhës:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech H540 janë kufje me mikrofon për komunikim të menjëhershëm, lojëra dhe video-konferenca apo për dëgjimin të muzikës. Këto kufje janë të bëra nga një material i lëkurës artificiale. Kufjet Logitech janë të rehatshme dhe vendosen mbi kokë, për më tepër, ato sigurojnë tinguj të qartë, stereo për muzikë dhe thirrje online. Në kufje, është i vendosur kontrolluesi për ta rritur apo zvogëluar zërin apo për ta aktivizuar mikrofonin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206038868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000480
Lansuar:
30 Gusht 2012
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech H540 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE