Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje me mikrofon Gembird MHS-5.1-001, të zeza

Kodi i produktit:
168372
EAN:
8716309079877
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
MHS-5.1-001
Lidhës:
USB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,340 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet GEMBIRD MHS-5. 1-001 janë shumë të përshtatshme për lojëra, muzikë dhe komunikim. Janë shumë komode, të lehta për tu bartur dhe ofrojnë stabilitet të jashtëzakonshëm gjatë përdorimit. Këto kufje janë të pajisura me lidhje USB dhe lidhjen Plug dhe Play për instalimin e tyre të thjeshtë dhe të shpejtë. Lidhja me USB mundëson lidhjen e kufjeve me të gjitha sistemet operative. Performancat kryesore të Gembird MHS-5. 1-001 janë: precizitet 40mm dhe frekuencë të mirë 20 Hz - 20 kHz, ndjeshmëri rreth 105 db dhe rezistencë nominale prej 32 om. Gjithashtu janë të pajisura me mikrofon për thirrje dhe komunikim gjatë lojërave online.

Vlerësimet

Shumë të mira
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309079877
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
MHS-5.1-001
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Prodhuesi:
Gembird
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE