Kufje me mikrofon Genius HS-M505X, të zeza

Kodi i produktit:
165302
EAN:
4710268245674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710058101
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HS-505X nga Genius janë zgjedhja më e mirë për bisedat online. Ato ofrojnë rehati të madhe edhe kur përdoren për një kohë të gjatë. Përveç që do të jeni në gjendje të dëgjoni zë me kualitet të lartë, këto kufje gjithashtu kanë edhe mikrofon me ndjeshmëri -34 db +/- 3 dB që do ju mundësojnë zëri juaj të jetë i qartë dhe pa pengesa. Lidhja e kufjeve me pajisje tjera bëhet përmes konkektorit 3.5 mm me një kabllo me gjatësi 2 m. Pesha e kufjeve është 319 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268245674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710058101
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
112
Pesha [g]:
255
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Genius HS-M505X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE