Kufje me mikrofon Logitech H340

Kodi i produktit:
113402
EAN:
5099206038844
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kodi i prodhuesit:
981-000475
Lansuar:
30 Gusht 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,970 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

H340 është set kufjesh me mikrofon Logitech që mund të përdoret për këmbimin e mesazheve të menjëhershme, për lojëra dhe video-konferenca ose për të shijuar muzikë me një version special për USB. Këtë kufje vendosen rreth kokës dhe do të iu ofrojnë zë të pastër si Kristal. Ky set kufjesh është i dizajnuar fillimisht për komunikimin online përmes kanaleve të ndryshme të komunikimit (Skype, MSN, lojëra online). Është dizajn i thjeshtë, i lehtë dhe i sigurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206038844
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kodi i prodhuesit:
981-000475
Lansuar:
30 Gusht 2012
Lidhës:
USB 2.0
Lidhësit:
1
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-40
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Logitech H340 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE