Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje MSI DS502, të zeza

Kodi i produktit:
207216
EAN:
4719072606084
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,920 Lekë
Ju kurseni : 874 Lekë  (8%)
10,046 Lekë * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje Gaming me altoparlant me diametër 40 mm japin zë të pastër kristali. Ndërsa, mikrofoni që mund të përshtatet sipas nevojave me funksionin e tij për zvogëlimin e zhurmës së ambientit të jashtëm, garanton zë të qartë edhe gjatë të folurit. Shtrirja e frekuencës së këtyre kufjeve është nga 20Hz -20Hz me një impedancë prej 32 om dhe ndjeshmëri 105 db ± 3 db. Me pajisje tjera mund të lidhet përmes konektorit USB me gjatësi kablloje 2 m. Pesha e këtyre kufjeve është 40 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072606084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S37-2100910-SV1
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
405
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE