Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Panasonic PR-HJE125E

Kodi i produktit:
139487
EAN:
5025232678129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-K
Lansuar:
22 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,270 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic është kompania më eminente në prodhimin e pajisjeve elektronike të këtij lloji. Këto kufje përpos elegancës ofrojnë tingull dhe bas dinamik, performancë të shkëlqyer me frekuenca të kenaqshme dhe qartësi të lartë zëri. Përmasat e këtyre kufjeve në treg janë S, M dhe L. Kufjet kanë frekuencë e cila varijon nga 10 Hz deri në 24 KHz. Kablloja e këtyre kufje ka një gjatësi prej 110 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232678129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-K
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE