Kufje Panasonic PR-HJE125E

Kodi i produktit:
139485
EAN:
5025232711741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-A
Lansuar:
22 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic PR-HJE125E janë elegante me dizajn modern dhe çmim të arsyeshëm. Janë të dizajnuara që ju të mund të dëgjoni muzikën e preferuar. Janë të rehatshme dhe mund të zgjedhni mes 3 madhësive të ndryshme S, M dhe L. . Për përdorim nuk është e nevojshme të instalohet ndonjë program special. Frekuenca e zërit fillon nga 10Hz deri në 24Hz, rezistenca e plotë 16 Om dhe ndjeshmëria e zërit 97db. Kanë kabllo me gjatësi 1.1 metër ndërsa jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Kufje shume te mira.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232711741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-A
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE