Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Panasonic PR-HV095E

Kodi i produktit:
139497
EAN:
5025232687985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
17
Kodi i prodhuesit:
RP-HV095E-K
Lansuar:
25 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,190 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic RP-HV095E-K janë kufje që iu ofron mundësinë ti shijoni shëtitjet në natyrë, në ecje të gjata dhe përjetoni emocione me muzikën e juaj të preferuar. Këto kufje janë të përshtatshme për çdo stil tuajin, dhe mund ti mbani ato në xhepin tuaj, çantë, apo edhe kuti. Këto kufje RP-HS200E-K, mund ti përdorni në telefonin tuaj, tablet, MP3 Player, kompjuter etj. Kufjet janë me akord standard 3.5 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232687985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
17
Kodi i prodhuesit:
RP-HV095E-K
Lansuar:
25 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE