Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Sennheiser MX 365, të bardha

Kodi i produktit:
95425
EAN:
4044155074437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
MX 365 white
Lansuar:
23 Gusht 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Sennheiser është prodhues botëror i kufjeve me kualitet të lartë dhe pajisjeve të tjera audio. Kufjet Sennheiser MX 365 janë kufje elegante, të dizajnuara për poseduesit e MP3 apo iPhone. Përdoruesi mund të zgjedh mes ngjyrave të ndryshme (të bardhë, të zezë, kafe, bronz, portokalli, të kuqe) të cilat i përshtaten stilit të tij/saj. Kufjet MX 365 ofrojnë eksperiencë të mahnitshme në formën e zërit dinamik. Ato mund të përdoren gjatë ushtrimeve, në autobus apo gjatë udhëtimeve. Kufjet kanë kabllo simetrike me gjatësi prej 1.2 m e cila në fund ka një port klasik prej 3.5 mm për lidhje me MP3 dhe pajisje të ngjashme. Kanë frekuencë prej 20Hz deri në 20KHz, si dhe ndjeshmëri prej 110 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155074437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
MX 365 white
Lansuar:
23 Gusht 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Bashkangjitja Kufje Sennheiser MX 365 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE