Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje SONY MDR-AS210, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
199227
EAN:
4548736039940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRAS210P.AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,090 Lekë
Ju kurseni : 50 Lekë  (5%)
1,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-AS210 ofrojnë performancë prej 104 db/Mw, me rezistencë prej 16 om dhe shtrirje të frekuencës prej 17 deri në 22,000Hz. Kufjet kanë formë rrethore me diametër prej 13.5 mm dhe ofrojnë riprodhimin e tingullit të pastër dhe të thellë. Produkti përfshin një kabllo përcjellëse me gjatësi 1.2 m dhe vjen në ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736039940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRAS210P.AE
Lansuar:
22 Shtator 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
12
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
17
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE