Kufje SONY MDR-E9LP, të hirta

Kodi i produktit:
107670
EAN:
4905524731880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRE9LPH.AE
Lansuar:
27 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-E9LP janë kufje ideale për ju. Arsyeja e kësaj është se janë tejet të përshtatshme për të dëgjuar muzikë, ku zëri që ato lëshojnë është shumë i qartë dhe kanë një bass të fuqishëm. Kufjet kanë altoparlantë 13.5mm që përmbajnë magnete neodimiumi duke lëshuar kështu zë të fuqishëm. Kufjet janë të përshtatshme për tu përdorur me telefon, kompjuter, iPod dhe MP3. Këto kufje punojnë me një frekuencë prej 18 deri 22,000Hz, dhe kanë rezistencë prej 16ohm. Lidhja e kufjeve me pajisjet e tjera bëhet pëmres kabllos 1.2 m. Kufjet peshojnë vetëm 6 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524731880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRE9LPH.AE
Lansuar:
27 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Kufje SONY MDR-E9LP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE