Kufje SONY MDR-V55

Kodi i produktit:
107677
EAN:
4905524828610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRV55L.AE
Lansuar:
27 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-V55 prodhojnë zë të kthjellët dhe dinamik, duke i bërë ato të përkryera për shumë DJ dhe dashamirës të muzikës. Ato mund të palohen andaj mund t'i merrni me vete kudo që shkoni. Kufjet Sony MDR-V55 do t'iu ofrojnë eksperiencë të shkëlqyer të basit me frekuencë prej 5 Hz, përmes altoparlantëve 40 mm. Me to ju do të dëgjoni çdo detaj të zërit në mënyrë shumë precize. Kanë kabllo prej 1.2 m dhe barten lehtë.

Vlerësimet

Shum i mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524828610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRV55L.AE
Lansuar:
27 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Kufje SONY MDR-V55 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE