Kufje SONY MDR-ZX310APB, të zeza

Kodi i produktit:
148918
EAN:
4905524942170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310APB.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,690 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-ZX310APB janë kufje të kualitetit të lartë me dizajn modern dhe ofrojnë rehati gjatë përdorimit të tyre. Shijoni tinguj të qartë dhe të famshëm me kufjet Sony MDR-ZX310APB. Shumë lehtë lidhen përmes një lidhësi jack 3.5 mm. Ofron frekuencë prej 10 deri në 24 000 Hz, si dhe ka një mikrofon të integruar dhe një kabllo kontrolluese, të cilat ofrojnë saktësi të lartë dhe zë të thellë. Gjatësia e kabllos së kufjeve është 1.2 metra, si dhe kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524942170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310APB.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE