Kufje SONY MDR-ZX310APR, të kuqe

Kodi i produktit:
148920
EAN:
214125616162424255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310APR.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,690 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-ZX310APR janë kufje të kualitetit të lartë me dizajn modern dhe ofrojnë rehati gjatë përdorimit të tyre. Shijoni tinguj të qartë dhe të famshëm me kufjet Sony MDR-ZX310APR. Shumë lehtë lidhen përmes një lidhësi jack 3.5 mm. Ofron frekuencë prej 10 deri në 24 000 Hz, si dhe ka një mikrofon të integruar dhe një kabllo kontrolluese, të cilat ofrojnë saktësi të lartë dhe zë të thellë. Gjatësia e kabllos së kufjeve është 1.2 metra, si dhe kanë ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
214125616162424255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310APR.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE