Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Sony WHC-H400, të kaltërta

Kodi i produktit:
235086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
WHCH400L.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,760 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet luksoze pa tel të WHC-H400 janë mjet i përsosur për të dëgjuar muzikë edhe gjatë aktiviteteve të ndryshme. Ato ofrojnë jo vetëm performancë muzikore me cilësi të lartë, por edhe teknologji moderne për të lehtësuar funksionimin dhe përdorimin e rehatshëm. SONY WHC-H400 me 1,18 inç Neodymium, me një frekuencë 20-20,000 Hz, Bluetooth 4.2 dhe teknologji NFC, një bateri që zgjat deri në 20 orë rishikim, dhe me kontrollin e volumit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
WHCH400L.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
30
Mbështetje për NFC:
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
107
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE