Kufje SteelSeries Siberia v3, të bardha

Kodi i produktit:
160063
EAN:
813810019267
Mikrofon:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
STEELSeries

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet SteelSeries Siberia v3 janë pajisjet të re-dizajnuara veçanërisht për lojtarë të lojërave elektronike. Kufjet SteelSeries Siberia i'u mundësojnë të shijoni një lojë për orë të tëra për shkak të rehatisë. Këto kufje bëjnë reduktimin e zhurmës së ambientit të jashtëm dhe ofrojnë rehati maksimale. Jack-u lidhës prej 3.5 mm mundëson lidhjen me një numër të madh të pajisjeve si kompjuter, laptop e shumë tjera. Disa nga avantazhet më të rëndësishme janë rehatia e lartë dhe projektimi i përsosur i zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
813810019267
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
35
Kodi i prodhuesit:
61356
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
80
Pesha [g]:
280
Platforma:
PC, PS4
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje SteelSeries Siberia v3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE