Kufjet KOSS KE/10, të bardha

Kodi i produktit:
193185
EAN:
021299186220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KE/10 new W (Lifetime)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës në të gjithë botën të cilët dëshirojnë të përjetojnë çdo tingull të muzikës, kompania KOSS ofron kufjet e saj për këta persona. Këto kufje janë të serisë KE të cilat kanë ngjyrë të bardhë dhe një dizajn modern i cili ju jep rehati gjatë përdorimit. Kufjet kanë frekuencë prej 40 deri 20.000 Hz dhe një rezistencë të plotë prej 32 Om, me ndjeshmëri prej 100 dB SPL. Kufjet materialin ku vendosen tek veshi juaj, e kanë të punuar nga një material i cili nuk ju bezdis dhe ofrojnë rehati gjatë përdorimit të tyre. Kufjet kanë kabllo 1.2 m të gjatë dhe kanë konektorin jack 3.5mm për tu lidhur me pajisjet tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
021299186220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KE/10 new W (Lifetime)
Lansuar:
23 Qershor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE