Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Apple iPad, Wi-Fi, 32GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
234241
Bluetooth:
Lloji i ekranit:
IPS
Trashësia [mm]:
7,5
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata më e re e Apple iPad sjell më shumë performancë, softuer intuitiv dhe akses në karakteristika të reja të përmbledhur në një dizajn klasik dhe tipik të iPad-it. iPad-i mund të përdoret edhe me lapsin Apple Pencil gjë që e bënë këtë produkt më të gjithëanshëm sesa më parë. Produkti vjen i pajsiur me procesorin A10 i cili kombinohet me kartelën grafike M10 dhe ekranin me prekje (touch) IPS Retina me madhësi 9.7" dhe rezolucion prej 2048 x 1536 piksela për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, iPad mban 32GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, është pajisur me kamerën 8 megapiksela të pasme dhe 1.2 megapiskela të përparme dhe ka sistemin operativ iOS 11.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
9.7
EAN:
190198649164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
169,5
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MR7G2FD/A
Lansuar:
5. 4. 2018
Lartësia [mm]:
240
Lexues i kartave të memories:
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Apple A10
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
0,469
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536 (QXGA)
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
7,5
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE