Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet iGET SMART G71, 3G, e argjendtë

Kodi i produktit:
225172
3G:
Memorie e brendshme [GB]:
8
Trashësia [mm]:
107
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

IGet ka lancuar një gamë të re të tabletëve smart të cilët mund t'i ketë çdo kush në shtëpi me çmime dhe përformancë të pështatshme. Një nga modelet e kësaj serie është tableti iGET SMART G71 i cili ofron ekran IPS me madhësi 7'' dhe rezolucion 1024 x 600 piksel, përformancë solide me procesor 4 bërthamësh 1.3 GHz të llojit MTK8321 dhe RAM memorie me kapacitet 1 GB për shfletim në web, krjimin e dokumentave ose luajtjen e lojrave pa sakrifikuar shpejtësinë dhe përformancën. Të dhënat tuaja ruhen në memorien e brendshme prej 8GB e cila mund të zgjerohet deri në 64 GB përmes kartës së memories microSD. Falë modulit të integruar 3G dhe Wi-Fi-së ju mund të lidheni me rrjet kudo që jeni. Tableti ofron edhe dy hapësira pë karta SIM (DUAL SIM) si dhe kamerë 0.3 MP për komunikim online dhe kamerë të pasme 2MP për foto dhe video, dhe vjen me bateri me kapacitet 3000mAh. Punon me sistemin operativ Android 7.0 Nougat. Produkti vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

3G:
Barteria [mAh]:
3000
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
7+
EAN:
214412412422222
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
GPS:
Kodi i prodhuesit:
84000209
Lartësia [mm]:
10,5
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
3G/UMTS
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
8
Micro USB:
Modeli i procesorit:
MediaTek MTK8321
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Numri i bërthamave:
4
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0.278
Prodhuesi:
IGET
Rezolucioni i ekranit:
1024 x 600 (WSVGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
107
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet iGET SMART G71 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE