Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo P10, Qualcomm Snapdragon 450, 10.1", 64GB, LTE, i zi

Kodi i produktit:
252521
Barteria [mAh]:
7000
Mbështetje për 4G / LTE:
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
167
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
40,630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Lenovo vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë. Baza e këtij tableti është procesori 8 bërthamësh dhe plotësohet me 64 GB memorie të brendshme. Tableti vjen me ekranin me madhësi 10.1"IPS me rezolucion 1920 x 1080 piksela si dhe vjen me dy kamera të integruara duke ju ofruar imazhe me cilësi të lartë ku kamera e përparme vjen me 5 Mpx ndërsa ajo e pasme me 8 Mpx. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet USB Type-C. Gjithashtu, produkti është i pajisur me Bluetooth 4.2, GPS, LTE, lexues të gjurmëve të gishtave. Tableti vjen me sistemin operativ Google Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
7000
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10.1
EAN:
1926514980296
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1800
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 850, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
242
GPS:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kodi:
ZA450149CZ
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
7+
Lexues i kartave të memories:
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 450
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pesha [kg]:
0,44
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
167
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Lenovo P10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE