Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tablet Lenovo TAB M10 Plus, 4GB/64GB, LTE, i hirtë

Kodi i produktit:
279349
Barteria mAh:
5000
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
MediaTek Helio P22T
Ngjyra:
Hirtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32,290 Lekë
Ju kurseni : 4,844 Lekë  (15%)
27,446 Lekë * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo sjell në treg verzionin më të ri të tabletëve TAB M10 Plus me performancë superiore dhe dizajn kompakt e elegant. TAB M10 Plus ka ekran IPS me prekje (touch) 10.3” me rezolucion 1920 x 1200 piksel dhe kualitet Full HD me të cilin shfaq imazhe me qartësi dhe detaje të jashtzakonshme. Poashtu, kap edhe imazhe me qartësi të lartë përmes dy kamerave, një të përparme 5 MP dhe një të pasme 8MP.

Ky tablet posedon procesor tetë bërthamësh MediaTek Helio P22T, i cili operon në frekuencë 2.3MHz dhe memorie RAM 4GB të llojit LPDDR4X dhe memorie të brendshme 64 GB. Gjithashtu, TAB M10 Plus mbështet teknologjitë më të reja të Wi-Fi ac, Bluetooth 5 dhe GPS/GLONASS, si dhe posedon bateri të integruar me kapacitet 5,000mAh dhe sistem operativ Google Android.

Vlerësimet

Tablet i pershtatshem per perditshmeri , cmim i arsyeshem per performancen qe e ofron .
Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
5000
Beidou:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10,3
EAN:
194552872670
Frekuenca e procesorit MHz:
2.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
244,2
GLONASS:
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
8.5
Kapaciteti i memories GB:
4
Kodi:
ZA5V0206CZ
Lansuar:
22. 1. 2020
Lartësia mm:
153.3
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i memories:
LPDDR4X
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Mbështetje për 4G LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
MediaTek Helio P22T
Ngjyra:
Hirtë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
OTG On-The-Go:
Pesha kg:
0,46
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
8
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
8,15
Ueb kamerë:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE