Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo TAB4 10, 10.1 ", 16GB memorie e brendshme, LTE, i zi

Kodi i produktit:
220218
Barteria [mAh]:
7 000
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
170
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Lenovo TAB4 10 përmban një procesor katër berthamor Qualcomm Snapdragon MSM8917 i cili operon me një frekuencë prej 1.4 GHz, i cili mbështetet nga memoria DDR3 me kapacitet prej 2 GB. Ekrani me prekje 10.1" IPS ka një rezolucion prej 1280 x 800 piksel. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet, përdoret një memorie e brendshme me kapacitet 16 GB ose nëse kapaciteti nuk është i mjaftueshëm, ju mund t'a zgjeroni përmes kartave të memories microSD. Ju mund të bëni foto ose të xhironi video me kamerën e përparme 2 MP dhe atë të pasme 5 MP. Tableti me marrës GPS të integruar, gjithashtu shërben mirë për navigim. Tableti ofron mbështetje për lidhje me rrjetin mobil LTE. Gjithashtu ofron WiFi, Bluetooth, lidhës microUSB dhe lidhës audio. Altoparlantët mahnitës dhe mbështetja e teknologjisë Dolby Atmos ofrojnë performancë mahnitëse të zërimit. Tableti është i pajisur me një bateri të integruar me kapacitet prej 7000 mAh dhe sistemin operativ Android 7 Nougat të instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
7 000
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,1
EAN:
191376160211
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
247
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
12
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
ZA2K0053CZ
Lartësia [mm]:
8,5
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
16
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave:
4
Pesha [kg]:
503
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
170
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Lenovo TAB4 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE