Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo TAB4 10, 32GB memorie e brendshme, 10,1", LTE, i zi

Kodi i produktit:
220219
Barteria [mAh]:
7 000
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
170
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

26,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo tablet elegante dhe e qëndrueshme ofron performancë të shkëlqyer, jetë të mrekullueshme të baterisë dhe secili anëtar i familjes mund të ketë një llogari të individualizuar. Nëse përdorni një nga paketat opsionale, Tab 4 10 mund të jetë një tabletë për fëmijët ose një pajisje produktive 2në1. Pajisja përfshin një gamë të teknologjive të avancuara, duke përfshirë tingullin impresiv me teknologjinë Dolby Atmos. Tableta ka një ekran të bukur 10.1 ” HD me rezolucion 1280x800 piksel për një pamje të mrekullueshme për argëtimin tuaj. Kombinuar me teknologjinë e panelit IPS, ju do të shijoni imazhe të shkëlqyeshme në çdo dritë dhe kënd. Ekrani IPS mund të shfaqë ngjyra shumë besnike duke ofruar kënde shikimi deri në 178 °. Tableta përmban një gamë argëtimi multimedial dhe karakteristika të kohës së lirë. Pajisjet dhe performanca e saj mund të përdoren jo vetëm për lojëra dhe rishikim multimedial. Ekziston edhe një kamerë e përparme 2 MP për thirrje në konferencë dhe biseda online. Poashtu, ekziston edhe një kamerë mbrapa 5 MP për fotot ose videot me rezolucion të lartë me cilësi shumë të mirë. Performanca e tabletës sigurohet nga procesori 4-core Qualcomm Snapdragon MSM8917 me 1.4 GHz, i mbështetur nga 2 GB memorie DDR3. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet, përdoren 32 GB memorie të brendshme, ose nëse kapaciteti është i pamjaftueshëm, ju mund ta zgjeroni atë me kartat e memories microSD. Tableta me marrës GPS të integruar, gjithashtu shërben mirë për navigacion. Një veçori e madhe është mbështetja për LTE mobile dhe natyrisht ka një lidhje wireless WiFi për t'ju mbajtur në kontakt. Ka gjithashtu një lidhje wireless Bluetooth, ndërfaqe microUSB dhe lidhës audio. Performanca mahnitëse e zërit sigurohet nga altoparlantët stereo dhe mbështetja audio Dolby Atmos. Tableta është e pajisur me një bateri të integruar prej 7000 mAh dhe sistemi operativ i Android 7 Nougat është i para-instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
7 000
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,1
EAN:
191545197284
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
247
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
12
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
ZA2K0108CZ
Lartësia [mm]:
8,5
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
32
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave:
4
Pesha [kg]:
503
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
170
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Lenovo TAB4 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE