Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo TAB4 8 PLUS - 16GB, LTE, bardhë

Kodi i produktit:
226417
Barteria [mAh]:
4 850
Mbështetje për 4G / LTE:
Trashësia [mm]:
210
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Performanca e shkëlqyer e tabletit sigurhet nga procesori 8-bërthamor Qualcomm Snapdragon 625 me frekuencë operuese prej 2 GHz, i cili mbështetet nga 3 GB RAM të llojit DDR3. Ka ekran me prekje IPS prej 8 "me një rezolucion prej 1920 x 1200 piksel. Të dhënat sistemi operativ dhe aplikacionet ruhen në një memorie të brenshme me kapacitet prej 16 GB, dhe nëse kapaciteti është i pamjaftueshëm, ju mund ta rrisni me anë të kartave të memories microSD. Për bisedimin me miqët, incizimin dhe fotografimin ka kamera (para 5MP dhe mbrapa 8MP). Ka marrësin GPS të integruar, ai gjithashtu punon mirë për navigim, me teknologjinë WiFi sigurohuni që të keni lidhje në internet gjatë gjith kohës. Ka gjithashtu teknologjinë Bluetooth, me anë të së cilës mund të lidheni me paisje të tjera periferike. Ka porte USB-tipit C dhe një portë audio. Përmbajtja e mahnitshme e zërit sigurohet nga altoparlantët stereo dhe mbështetja audio Dolby Atmos. Është e pajisur me një bateri të integruar 4850 mAh dhe ka sistemin operativ Android 7 Nougat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
4 850
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
8
EAN:
1913764035616
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
123
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kapaciteti i memories [GB]:
3+
Kodi i prodhuesit:
ZA2F0003CZ
Lartësia [mm]:
7+
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
16+
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 625
Ngjyra:
Bardhë
Numri i bërthamave:
8
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0.3
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
210
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Lenovo TAB4 8 PLUS - 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE