Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo TAB4 8 PLUS, 64GB memorie e brendshme, LTE, i bardhë

Kodi i produktit:
220214
Barteria [mAh]:
4 850
Memorie e brendshme [GB]:
64
Trashësia [mm]:
210
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

37,980 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Performanca e tabletit Lenovo TAB4 8 Plus sigurohet nga një procesor tetë berthamor Qualcomm Snapdragon 625 i cili operon me një frekuencë prej 2 GHz, i cili mbështetet nga memoria DDR3 me kapacitet prej 4 GB. Ekrani me prekje 8" IPS ka një rezolucion prej 1920 x 1200 piksel. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet, përdoret një memorie e brendshme me kapacitet 64 GB ose nëse kapaciteti nuk është i mjaftueshëm, ju mund t'a zgjeroni përmes kartave të memories microSD. Ju mund të bëni foto ose të xhironi video me kamerën e përparme 5 MP dhe atë të pasme 8 MP. Tableti me marrës GPS të integruar, gjithashtu shërben mirë për navigim. Tableti ofron mbështetje për lidhje me rrjetin mobil LTE. Gjithashtu ofron WiFi, Bluetooth, lidhës USB të tipit C dhe lidhës audio. Altoparlantët mahnitës dhe mbështetja e teknologjisë Dolby Atmos ofrojnë performancë mahnitëse të zërimit. Tableti është i pajisur me një bateri të integruar me kapacitet prej 4850 mAh dhe sistemin operativ Android 7 Nougat të instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
4 850
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
8
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
123
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
ZA2F0078CZ
Lartësia [mm]:
7
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 625
Ngjyra:
Bardhë
Numri i bërthamave:
8
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0,3
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
210
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Lenovo TAB4 8 PLUS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE