Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo Yoga 3 10.1" 16GB, 2GB LTE

Kodi i produktit:
197592
Barteria [mAh]:
8 400
Memorie e brendshme [GB]:
16
Trashësia [mm]:
185
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Yoga 3 është një tablet shumë i hollë, i lehtë në peshë dhe i përshtatshëm. Tableti Yoga 3 është i pajisur me një procesor 4 bërthamësh Qualcomm APQ8009 / MSM8909 me frekuencë 1.3 GHz. Ky tablet ka një madhësi ekrani prej 10.1" me një rezlucion prej 1280 x 800 pix. Sistemi operativ që shfrytëzon ky tablet është Android 5.1 Lollipop, si dhe përmban edhe rrjetin LTE. Falë dizajnit të tij inovativ, tableti mund të përdoret në 4 forma të ndryshme. Për më tepër, përmban një laps për të shkruar, vizatuar apo krijuar punime të ndryshme. Karakterizohet me një bateri me kapacitet enorm prej 8400 mAh, apo 19 orë përdorimi aktiv. Memoria e tij e brendshme ka kapacitet prej 16GB me mundësi zgjerimi deri në 128GB dhe 2GB Ram Memorie. Po ashtu përmban edhe një kamerë rrotulluese me rezolucion 8MP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
8 400
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,1
EAN:
190404187794
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
253
GPS:
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
ZA0K0036CZ
Lartësia [mm]:
9,5
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
16
Micro USB:
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave:
4
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
655
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
185
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Lenovo Yoga 3 10.1" 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE