Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Lenovo Yoga 3 8" 16GB, 2GB LTE

Kodi i produktit:
197590
Barteria [mAh]:
6 200
Lloji i modemit:
4G/LTE
Trashësia [mm]:
146
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24,000 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Yoga 3 është një tablet shumë i hollë, i lehtë në peshë dhe i përshtatshëm. Zgjidhje ideale për të gjithë ata që dëshirojnë të shijojnë filma, video apo funksione tjera multimediale në një ekran të bukur dhe cilësor me madhësi 8". Ai është i karakterizuar me një dizajn origjinal, ku njëra maje e tabletit është e projektuar në formë cilindri. Karakteristikë e këtij tableti është teknologjia e rrjetit LTE, që ju mundëson qasje të shpejtë në internet. Sistemi operativ që shfrytëzon ky tablet është Android 5.1 Lollipop. Falë dizajnit të tij inovativ, tableti mund të përdoret në 4 forma të ndryshme. Për më tepër, përmban një laps për të shkruar apo krijuar punime të ndryshme. Karakterizohet me një bateri me kapacitet prej 6200 mAh, apo 20 orë përdorimi aktiv. Memoria e tij e brendshme ka kapacitet prej 16GB me mundësi zgjerimi deri në 128GB dhe 2GB Ram Memorie. Po ashtu përmban edhe një kamerë rrotulluese me rezolucion 8MP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
6 200
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
8
EAN:
190404225946
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
210
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
ZA0B0045CZ
Lansuar:
27 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
7
Lexues i kartave të memories:
Lloji i modemit:
4G/LTE
Memorie e brendshme [GB]:
16
Micro USB:
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave:
4
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
472
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Trashësia [mm]:
146
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Lenovo Yoga 3 8" 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE