Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Samsung SM-T585 Galaxy Tab A (2016) 10.1", i zi

Kodi i produktit:
192258
3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
8,2
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
40,980 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Samsung SM-T585 Galaxy A është tablet familjar nga Samsung. Është shumë i përshtatshëm për shfletim në internet apo lexim të librave. Ka një ekran gjigant me madhësi 10.1" me rezolucion 1920 x 1200 pix dhe një trashësi prej vetëm 8.2 mm. Teknologjia Anti-Glare e përshtat automatikisht ndriçimin dhe kontrastin e tabletit, varësisht nevojave të përdoruesve. Tableti është i pajisur me një sistem për fëmijë Kids Mode 4.0 i cili ka efekte të shkëlqyeshme për fëmijët, si p.sh ndalja e tabletit pas një kohe të caktuar. Ka një bateri me kapacitet 7300 mAh dhe memorie të brendshme 16GB. Me ngjyrë të zezë. Përkrahë rrjetin LTE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

3G:
Barteria [mAh]:
7 300
Diagonalja e ekranit ["]:
10,1
EAN:
8806088380742
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
155,3
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
13
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
SM-T585NZKAXEZ
Lansuar:
15 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
254,2
Lexues i kartave të memories:
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
16
Micro USB:
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave:
8
Pesha [kg]:
525
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
200
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
8,2
Ueb kamerë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Tablet Samsung SM-T585 Galaxy Tab A (2016) 10.1" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE