Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
E shitur
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
Foto e Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)

Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
74.32 €
80.62 €
-8%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Pajisja ka një dizajn të modernizuar dhe ofron rehati të madhe falë dorezave me teksturë. Përfshin një numër teknologjish të përparuara që sjellin një përvojë edhe më besnike të lojërave. Ka gjithashtu leva precize analoge dhe mundësinë e butonave të hartës. Për më tepër, kontrolleri ridizenjohet me D-pad hibrid dhe është i pajtueshëm me tastierat e zgjedhura, PC, Windows 10, Android dhe iOS. Prej ndërfaqeve posedon: port 3.5 mm dhe USB-C, si dhe mund t'a lidheni me konsolat Xbox One duke përdorur teknologjinë pa tela Xbox dhe Bluetooth.
Butonat e programueshëm
Po
Dizajnuar për
PC, Xbox ONE, Xbox Series
EAN
8898426115642
Garancioni nga prodhuesi
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me OS
Android, iOS, Windows 10
Kodi i prodhuesit
QAS-00002
Kodi
QAS-00002
Në përputhje me pajisjen OS
Android, iOS, Windows 10
Ngjyra
Bardhë, E bardhë
Pa kabllo
Po
Paralajmërues me vibracion
Po
Prodhuesi
Microsoft, Microsoft
Reagim (me dridhje)
Po
Ueb-i i prodhuesit
microsoft.com
Wireless
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kontroller Xbox Series Wireless, i bardhë (PC, Seri Xbox, Xbox ONE)
74.32 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo