Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Apple MacBook Air 13 (2017), Intel Core i5, 8GB RAM, 128GB SSD, i argjendtë

Kodi i produktit:
215986
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:
Standardet Wi-Fi:
Ac

Si të porosisim në Gjirafa50?

998 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Apple Macbook Air vjen me dizajn të klasit të parë të krijuar nga alumini me një stil klasik dhe të përshtatshëm për syrin tuaj. Poashtu, është i pajisur me teknologjinë më moderne të procesorëve, hard disqeve SSD dhe portave Thunderbolt e USB 3.0 / 3.1 Gen 1 për një eksperiencë të shpejtë të përdorimit të softuereve tuaja. Laptop i avancuar për përdorim të përditshëm Macbook Air iu sjell performancë të jashtëzakonshme që nuk është standarde me laptopa kompakt të tillë. I dizajnuar nga një pjesë e plotë e aluminit, laptopi përveq dizajnit top-klas, sjell dhe qëndrueshmëri dhe konsistencë afatgjate dhe me kualitet të lartë. Integrim i teknologjisë moderne Me një port Thunderbolt 2, ju do të mund të lidhni pajisje tjera dhe të transferoni të dhëna me shpejtësi shumëfish më të madhe sesa platformat USB apo FireWire. Poashtu laptopi vjen me teknologjitë WiFi dhe Bluetooth për lidhje në rrjet dhe me pajisje tjera si dhe mban hard disk SSD ( 128GB) që transferon të dhëna më shpejtë dhe është shumë më i qëndrueshëm sesa hard disqet konvencional. Gjëra të vogla dhe praktike Në mes të shumë karakteristikave me të cilat është pajisur laptopi, vlen të përmendet tastiera me drita të pasme në çdo butonë, fuqia e baterisë me funksionalitet deri në 12 orë, dhe padi kontrollues i cili mbështet prekjen me disa gishta në të njëjtën kohë. Përfitoni nga komunikimi me kamerën FaceTime HD Komunikoni me shoqërinë, familjen, kolegët dhe klientët nëpërmjet internetit me shpejtësi dhe lehtësi. Kamera e integruar FaceTimeHD ka rezolucion të lartë dhe kualitet të lartë të thirrjeve me videove. Sistem operativ intuitiv me plot aplikacione Sistemi operativ MacOS Sierra sjell karakteristika dhe përmirsime të reja. Si gjithmonë, është intuitive, e lehtë për t'u përdorur, dhe duke bukur. Në të gjindet një koleksion i gjërë i aplikacioneve që do ju ndihmojnë të krijoni, të argëtoheni dhe të punoni me lehtësi dhe shpejtësi. Poashtu, ai ju mundëson të menaxhoni hapësirat ruajtëse dhe koordinim më të mirë me pajisje tjera siç jasnë iPad, iPhone, iPod apo Apple Watch. Të gjitha këto do të mund t'i shihni në ekranin me madhësi 13.3", i cili ka kualitet WXGA + me rezolucion prej 1440 x 900 megapiksel.

Vlerësimet

Produkti ka ardhur brenda 1 dite. Shërbimi dhe kujdesi ndaj klientëve ishte i nivelit më të lartë.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
13,3
Drive optik:
Jo
EAN:
190198462176
Frekuenca e memories [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Broadwell - gjenerata e 5-të
Gjerësia [mm]:
325
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 6000
Kodi i prodhuesit:
MQD32CZ/A
Lartësia [mm]:
17
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1,35
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
1440 x 900 (WXGA+)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
227

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Air 13 (2017) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE