Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë e laptopit RivaCase 7890, 16", e zezë

Kodi i produktit:
231226
Dimensionet e brendshme [mm]:
275 x 410 x 45
Dimensionet e jashtme:
370 x 560 x 240
Dizajnuar për:
Dron, laptop
EAN:
4260403573211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

RivaCase 7890 është çantë krahu që do ju mundësoj të bartni laptopin, dronin dhe të gjitha gjësendet esenciale me lehtësi dhe në një vend. Aksesori është i krijuar nga poliesteri i kualitetit të lartë, mund të zë një laptop me madhësi diagonale prej 16" dhe praktikisht çdo lloj të dronit dhe mban një mori hapësirash të tjera në mënyrë që të keni gjithçka që ju nevojitet afër vetes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
275 x 410 x 45
Dimensionet e jashtme:
370 x 560 x 240
Dizajnuar për:
Dron, laptop
EAN:
4260403573211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RC-7890-B
Lansuar:
23. 2. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
16
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,25
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE