Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë krahu Samsonite Network 3, 17.3", e gjelbërt

Kodi i produktit:
225344
Dimensionet e jashtme:
330 x 465 x 25
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847817533
Kodi i prodhuesit:
CC8*04006
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,170 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Koleksioni i ri i çantave dhe çantave të krahut Samsonite Network 3 ofron kualitetin e lartë, dizajnin, peshën e lehtë, mundësi për sistemimin e aksesorëve dhe mbi të gjitha çmimin e volitshëm, në një. Çanta e krahut Samsonite Network 3 me madhësi prej 17.3 '' iu ofron dy pjesë të ndara. Në pjesën e parë gjendet një xhep me zingjir, një pjesë për dokumente, litarë elastik për të lidhur objektet e vogla dhe një çantë shtesë e cila mund të hiqet dhe të ngjitet me anë të Velcro-s. Në pjesën e dytë është një pjesë e ndarë për laptop dhe tablet. Çanta vjen me ngjyrë të gjelbërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
330 x 465 x 25
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847817533
Kodi i prodhuesit:
CC8*04006
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
422
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17.3
Materiali:
Najlon, polister
Ngjyra:
E gjelbër
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
287
Pesha [kg]:
0.9
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE