Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dëgjuese wireless Apple AirPods (2019)

Kodi i produktit:
257597
EAN:
19019909857200
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
5
Kodi:
MV7N2ZM/A
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
Lightning

Si të porosisim në Gjirafa50?

20,530 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

AirPod është një koncept i ri i dëgjueseve wireless, meqë mund thjesht t'i nxjerrni nga kutia e tyre dhe t'i përdorni menjëherë me iPhone, Apple Watch, iPad ose Mac. Ato mund të ndalen dhe të ndizen automatikisht, e dallojnë kur janë në veshët tuaj dhe ndalen menjëherë nëse ju i largoni ato nga veshët. Ato janë më të shpejta për 1.5 herë në thirrjet telefonike, 30% me pak vonesë në reagim gjatë gamingut dhe zgjasin diku 5 orë më shumë se sa versionet e kaluara. Kanë zë të cilësisë së lartë, çasje në Siri, dhe karikohen shpejt në kuti përmes konektorit Lightning.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
19019909857200
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
5
Kodi:
MV7N2ZM/A
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
Lightning
Pa kabllo:
Pesha g:
38
Prodhuesi:
Apple
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE