Fotoaparat Sony Cybershot DSC-W830i, rozë

Kodi i produktit:
145552
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
32
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18330.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6,3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4905524972757
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
36
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
DSCW830P.CE3
Lansuar:
30 Janar 2014
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
Super HAD CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Rozë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
93,1 x 52,5 x 22,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
120
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
104
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 400
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
32
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat Sony Cybershot DSC-W830i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE