Kamerë Fujifilm Instax MINI 9 - Ice Blue

Kodi i produktit:
INSTAX03
EAN:
4547410349474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550679
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

89 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Produkti shume i mire. Edhe sherbimi i shkelqyer
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410349474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550679
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
116 x 118,3 x 68,2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
307
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE