Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Fujifilm Instax MINI 9 - Cobalt Blue

Kodi i produktit:
INSTAX05
EAN:
4547410349498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550564
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Ju kurseni : 1 Lekë  (INF%)
-1 Lekë * Përfshirë TVSH-në
INF% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410349498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550564
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [H x W mm]:
116 x 118,3 x 68,2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
307

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE