Kamerë GoGEN CC 101 HD për veturë

Kodi i produktit:
179921
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3,7
EAN:
8592417054964
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGCC101HD

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,970 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGEN CC 101 HD është një kamerë digjitale për veturë e cila mund të përdoret p.sh për të demonstruar incizimin e ndonjë aksidenti. Kamera GoGEN ka një ekran me madhësi 1.5". Incizimet e bëra mund të transferohen lehtë në kompjuter përmes portit USB 2.0. Kjo kamerë ka një mund të rrotullohet deri në 110 shkallë. Një kënd i gjerë që mundëson kapjen e çdo detaji. GoGEN CC karakterizohet me një sensor 1MP që mundëson regjistrimin e videove në rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 pix. Kamera incizon video në formatin AVI dhe foto në formatin JPEG. Ka të integruar një mikrofon për incizim të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
3,7
EAN:
8592417054964
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGCC101HD
Lansuar:
24 Tetor 2015
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
47 x 31 x 74
Pesha [g]:
39
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Teknologjia:
USB
Zmadhim digjital:
4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE