Kamerë Nikon Coolpix W100, dizajn marine + cantë shpine

Kodi i produktit:
218618
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
2
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

25,670 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë shumë të qëndrueshme me sensor imazhi CMOS. Lente Nikkor me zmadhim optik 3x, që mund të zgjaten deri në 6x. Reduktimi elektronik i dridhjeve. Fokus automatik me zbulimin e kontrastit që sjell portrete perfekte. Ka ekran 2.7 " LCD, mbështetje në Wi-Fi, Bluetooth v4.1 dhe SnapBridge. Kamera është e papërshkueshme ndaj ujit me IPX8, ndaj pluhurit me IPX6, rezistente ndaj ndikimit dhe rezistent ndaj ngrirjes. Dimensionet e kamerës janë 109.5 x 67 x 38 mm kurse pesha 177g. Gjithashtu me pako vjen një cantë praktike shpine me dizajn të vecantë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
5,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3,1
EAN:
0182089480178
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, WAV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
12,3
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,1
Kodi i prodhuesit:
VQA014K001
Lansuar:
15. 7. 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Bardhë, me motive
Përmasat [H x W mm]:
109,5 × 67 × 38
Pesha me pajisje shtesë [g]:
177
Prodhuesi:
Nikon
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
2
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
3

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix W100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE