Kamerë Nikon Coolpix W300, e zezë

Kodi i produktit:
218611
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Mbështetje për 4K / UHD:
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

64,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotografimi me këtë kamerë është i thjesht dhe argëtues falë butonave të thjesht kontrollues dhe materialit jo-rrëshqitës që siguron mbajtje të fortë. Mbasi që ti keni bërë fotot, ju mund t'i shikoni ato në ekranin 3"TFT LCD" i cili është i dukshëm në sajë të shtresës anti-reflektuese dhe kontrollit të shkëlqimit edhe në dritë të ulët ose në rrezet dierekte të diellit.Pavarësisht madhësisë kompakte, kamera ka material të fortë që garanton siguri edhe në kushtet më të këqija. Nikon Coolpix W300 mund të përdoret në ujë në 30 m thellësi deri në 1 orë pa përdorur mbështjellës waterproof sepse vetë kamera është e papërshkueshme nga uji.Përveç që është e papërshkueshme nga uji, kamera poashtu është resistente ndaj rrëzimeve në tokë deri në 2.4 lartësi dhe resistent ndaj pluhurit dhe ftohtësis deri në -10 ° C. Për më tepër, kamera lente të lehta dhe efikase me 16 milion piksel sensor imazhi CMOS që nxjerrë foto perfekte edhe në errësirë. Nëse doni ta përdorni fokusin, atëherë kamera ka zmadhim optik 5x që mund të zgjerohet deri në 10x përmes Dynamic Fine Zoom. Fotografimi përfekt nuk është vetmja gjë që mund të bëj kjo kamerë. Ju poashtu mund të bëni video 4K UHD me 30 fps ose Full HD vetëm me një prekje të butonit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089558242
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
21,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
VQA070K001
Lansuar:
15. 7. 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, optik
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSDXC, SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
11,5 x 66 x 29
Pesha me pajisje shtesë [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix W300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE